Preparaty medycyny chińskiej

Preparaty medycyny chińskiej

Znana od starożytności tradycyjna medycyna chińska i towarzyszące jej preparaty zdobywają sobie w Polsce coraz większe grono zwolenników. Na czym to wszystko polega?

Tradycyjna medycyna chińska to filozofia życia połączona z metodami leczniczymi, zgodnie z którymi do zdrowia należy podchodzić w sposób holistyczny, lecząc ciało, duszę oraz powiązania między nimi.

Zanim dzięki tej praktyce uda się nam przywrócić równowagę w organizmie, powinniśmy uprzednio skupić się na odnalezieniu źródeł, które są powodem jej zaburzenia.

Czy tradycyjna medycyna chińska jest dla każdego?

Do tradycyjnej medycyny chińskiej uciekają się zwłaszcza osoby borykające się z różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi, u których leczenie za pomocą medycyny akademickiej nie przynosi spodziewanych rezultatów. Pozytywne skutki tego rozwiązania zauważają u siebie przede wszystkim ci, którzy otwarci są na zmianę swojego stylu życia, a głównie niektórych nawyków. To jednak nie wystarcza. Umiejętne zastosowanie tradycyjnej medycyny chińskiej wymaga również samodyscypliny w pogłębianiu wiedzy na temat jej założeń.

Na co pomagają preparaty medycyny chińskiej?

Choć może wydawać się to nieprawdopodobne, preparaty medycyny chińskiej sprawiają, że tradycyjne metody leczenia akademickiego są o wiele bardziej skuteczne. Ponadto, ich skutki uboczne są o wiele mniej dotkliwe dla pacjentów. Stosowanie preparatów medycyny chińskiej wykazuje efekty regulujące, oczyszczające, odżywcze, pielęgnacyjne, terapeutyczne, zapobiegawcze itd. Są w stanie skutecznie wspomóc leczenie mniej dotkliwych schorzeń, jak przeziębienie, jak i tych bardziej obciążających organizm – m.in. problemów natury kobiecej, kandydozy, boreliozy, a nawet raka itd.

Jak wygląda działanie preparatów medycyny chińskiej?

Działanie preparatów medycyny chińskiej oparte jest przede wszystkim na polisacharydach, które wyodrębniono z grzybów wyższych. Zalicza się do nich głównie trzy: Kordyceps, Linchzhi oraz Shiitake. Regulują immunologiczną kondycję organizmu, pobudzając samoregulację każdego składającego się na niego organu i sprawiając, że zaczynają działać, jak należy.

Preparaty medycyny chińskiej – gdzie kupować, by były bezpieczne?

Preparaty medycyny chińskiej należy kupować tylko i jedynie od autoryzowanych dostawców. Jednym z czołowych na polskim rynku jest marka Fohow. Produkowane przez nią suplementy są w pełni bezpieczne dla zdrowia i nie są w żadnym stopniu toksyczne. Ponadto, do ich wytworzenia stosuje się wyłącznie składniki najwyższej jakości, które dobierane są na zasadzie korelacji. To daje pewność, że nie da się ich przedawkować i odczuć negatywnych skutków.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij