Garnitur nie jest jedynym strojem wizytowym, który może dumnie zawisnąć w garderobie prawdziwego eleganta. Każdy modny pan na specjalne okazje powinien posiadacz ubiór wyjątkowy – rozdanie ważnych nagród, ceremonia ślubna, benefis, to wszystko uroczystości, na których trzeba się pojawić w kostiumie szczególnym.

Piękne garnitury czasami nie są dość formalne, aby podkreślić wyjątkowy charakter wydarzenia i wtedy warto sięgnąć po ubrania nawiązujące do strojów męskich wykorzystywanych nieco dawniej. W naszej ofercie znalazły się fraki na najbardziej formalne okazje, piękne smokingi na wytworne bankiety oraz surduty, które z powodzeniem mogą zastąpić niejeden elegancki garnitur.

Wyjątkowy strój…

Smoking, frak i garnitur nie będą wykorzystywane raczej często, ale kiedy już przyjdzie okazja, aby założyć tak wysublimowany strój, to warto zadbać o to, aby był to kostium najwyższej jakości. Nie ma sensu inwestować we frak czy surdut wykonany ze słabego gatunku tkanin – taka niedbałość nie licuje z powagą szykownego stroju. Komplety Modini szyte są z materiałów o najwyższych standardach, które gwarantują wyjątkowo piękny wygląd oraz doskonałą trwałość. Mistrzowskie wykonanie owocuje wygodą noszenia i optymalnym dopasowaniem do sylwetki.

smokingi

W ofercie posiadamy stroje wieczorowe w przeróżnych fasonach i kolorach – to pozwala każdemu gentlemanowi wybrać dla siebie idealny strój na dowolną okazję. Dla panów dojrzałych i poważnych mamy surduty i fraki wykonane w oparciu o wzory tradycyjne i nawiązujące do ich ponadczasowej tradycji. Młodsi mężczyźni mogą zachwycać się nowoczesnymi smokingami w modnych kolorach – ich nieco swobodniejszy charakter sprawia, że nadają się także na mniej formalne okazje – na przykład studniówki lub rozdanie dyplomów. Wybór idealnego stroju zależy od gustu i potrzeb klienta, ale naszym zadaniem jest spełnić jego oczekiwania i wyjść naprzeciw najnowszym trendom w modzie wieczorowej.

Frak, surdut i smoking to najlepszy przyjaciel każdego pana, który bywa na wyjątkowo szykownych przyjęciach. Każdy mężczyzna, który uczestniczy w takich wydarzeniach powinien bardzo poważnie przemyśleć konieczność zakupu pięknego i wygodnego fraka z naszej kolekcji – strój marki Modini służyć będzie bardzo długo i pozwoli cieszyć się doskonałym wyglądem i perfekcyjną prezencją przy niejednej okazji. Dodatkową zaletą jest to, że kostiumy z kolekcji dają pełną swobodę ruchu oraz zapewniają wygodę noszenia – mogą być więc także idealnym strojem dla utalentowanych tancerzy i miłośników sal balowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ