Co mężczyzna może ubrać na ślub?

Garnitur nie jest jedynym strojem wizytowym, który może dumnie zawisnąć w garderobie prawdziwego eleganta. Każdy modny pan na specjalne okazje powinien posiadacz ubiór wyjątkowy – rozdanie ważnych nagród, ceremonia ślubna, benefis, to wszystko uroczystości, na których trzeba się pojawić w kostiumie szczególnym.

Piękne garnitury czasami nie są dość formalne, aby podkreślić wyjątkowy charakter wydarzenia i wtedy warto sięgnąć po ubrania nawiązujące do strojów męskich wykorzystywanych nieco dawniej. W naszej ofercie znalazły się fraki na najbardziej formalne okazje, piękne smokingi na wytworne bankiety oraz surduty, które z powodzeniem mogą zastąpić niejeden elegancki garnitur.

Wyjątkowy strój…

Smoking, frak i garnitur nie będą wykorzystywane raczej często, ale kiedy już przyjdzie okazja, aby założyć tak wysublimowany strój, to warto zadbać o to, aby był to kostium najwyższej jakości. Nie ma sensu inwestować we frak czy surdut wykonany ze słabego gatunku tkanin – taka niedbałość nie licuje z powagą szykownego stroju. Komplety Modini szyte są z materiałów o najwyższych standardach, które gwarantują wyjątkowo piękny wygląd oraz doskonałą trwałość. Mistrzowskie wykonanie owocuje wygodą noszenia i optymalnym dopasowaniem do sylwetki.

smokingi

W ofercie posiadamy stroje wieczorowe w przeróżnych fasonach i kolorach – to pozwala każdemu gentlemanowi wybrać dla siebie idealny strój na dowolną okazję. Dla panów dojrzałych i poważnych mamy surduty i fraki wykonane w oparciu o wzory tradycyjne i nawiązujące do ich ponadczasowej tradycji. Młodsi mężczyźni mogą zachwycać się nowoczesnymi smokingami w modnych kolorach – ich nieco swobodniejszy charakter sprawia, że nadają się także na mniej formalne okazje – na przykład studniówki lub rozdanie dyplomów. Wybór idealnego stroju zależy od gustu i potrzeb klienta, ale naszym zadaniem jest spełnić jego oczekiwania i wyjść naprzeciw najnowszym trendom w modzie wieczorowej.

Frak, surdut i smoking to najlepszy przyjaciel każdego pana, który bywa na wyjątkowo szykownych przyjęciach. Każdy mężczyzna, który uczestniczy w takich wydarzeniach powinien bardzo poważnie przemyśleć konieczność zakupu pięknego i wygodnego fraka z naszej kolekcji – strój marki Modini służyć będzie bardzo długo i pozwoli cieszyć się doskonałym wyglądem i perfekcyjną prezencją przy niejednej okazji. Dodatkową zaletą jest to, że kostiumy z kolekcji dają pełną swobodę ruchu oraz zapewniają wygodę noszenia – mogą być więc także idealnym strojem dla utalentowanych tancerzy i miłośników sal balowych.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij