Niesamowite nausznice zawitały w butiku Ani Kruk i natychmiast zawładnęły całym działem ozdób do uszu. W pojedynku, który rozegrał się między tradycyjną biżuterią, a innowacyjnymi modelami, nausznice pokonały klasyczne ozdoby 1:0 i na stałe weszły do oferty. Od tej pory to właśnie one wiodą prym w zakładce z kolczykami. Ze sprawdzonych źródeł wynika, że sytuacja szybko się nie zmieni, a nowoczesne dodatki regularnie będą uzupełniać nasze magazyny.

Ear Cuff with Chain – prawdziwy rarytas


Wycieczkę po wciąż jeszcze nieodkrytych lądach nausznic, rozpoczynamy od poznania modelu z łańcuszkiem. Nakładki na uszy w stylu Ear Cuffs poznajemy po wieloczęściowej budowie i urzekającej formie. Głównym bohaterem jest tytułowy chain, który zwykle występuje w drobnym splocie ze złota lub srebra. Każdy przybysz musi wiedzieć, że wspomniany łańcuszek towarzyszy tylko jednemu kolczykowi. Drugi natomiast przypomina tradycyjny sztyft z tematycznym elementem.

Nausznice tego typu dostaniemy w wybranych sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Kolekcja Angels & Demons od Ani Kruk jest prawdziwą kopalnią kolczykowych skarbów. Znajdziemy w niej m. in. nakładkę z gwiazdkami z cyrkoniami, które fenomenalnie podkreślają kształt ucha. Zapięcie na chrząstkę jest w połowie gładkie, a w połowie pokryte białymi kamyczkami. Brak symetrii zrywa ze schematycznym podejściem do biżuterii.

kolczyki-sdv-ks0580-c-aniakruk-pl-30

Ear Jacket – dla koneserów piękna


Tym razem zatrzymamy się na moment w miasteczku nausznic znanych, jako Ear Jackets. Pobyt tutaj nie będzie zbyt długi, mimo że kolczyki przypominają kotwice i z całą pewnością mogłyby nas zatrzymać przy sobie na stałe. Wyprawa jednak musi trwać, dlatego tylko się przywitamy i pędzimy dalej. Już od brzegu wita nas elegancki, prosty model nausznicy wyłożonej cyrkoniami. Dolna część nakładki jest wygięta w kształt łuku, przypominającego uśmiech. Wkrętkę zakończono błyszczącym kamieniem, pasującym do pozostałych części kolczyka. Zapięcie skonstruowano tak, aby z przodu ucha widoczne były wyłącznie ozdobne elementy. Srebrną nausznicę nosi się blisko płatka ucha. Trzy wyżłobienia pozwalają regulować odległość między łukiem, a sztyftem.

-sbi-ks0550-c-aniakruk-pl-30

Ear Crawlers – wzorzyste nakładki


Ostatnim przystankiem jest miejsce pełne zawirowań i modowych szaleństw. Znajdujemy się na samym szczycie, gdzie znaleźć można nausznice wyłącznie w szczytowej formie. To maksymalnie dopracowane w każdym szczególe, przepiękne modele w olśniewających kształtach okraszonych cyrkoniami. Górski szlak doprowadził nas do konturówek Laura, bazujących na motywie liści. Każdy kolczyk został zbudowany z siedmiu srebrnych, mieniących się listków. Nakładka posiada długi, wygięty element stworzony po to, by urodziwie otulać ucho. Nausznice są długie na 2 cm, ale nie nosi się ich pionowo. Cienkie zapięcie przekłada się przez dziurkę, a element w kształcie łodygi układa się wzdłuż płatka, kierując go w stronę chrząstki.

kolczyki-sbi-ks0120-c-aniakruk-pl-30

W tym miejscu kończy się dzisiejsza podróż po magicznym świecie zjawiskowych nausznic. Mamy nadzieję, że od tej pory ich środowisko jest Ci lepiej znane i będziesz tutaj stałym bywalcem. Zapraszamy do naszego butiku internetowego, w którym pod linkiem https://aniakruk.pl/tagi/nausznice.html zamówisz różne modele innowacyjnych naucznic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ