Jak stworzyć sobie eleganckiego mężczyznę

Jak stworzyć sobie eleganckiego mężczyznę?

Masz naprawdę świetnego faceta, jednak w kwestii mody i dostosowywania ubioru do sytuacji nie jest alfą i omegą? Możesz mu pomóc! Nawet, jeśli niechętnie wychodzi z dresu i nie lubi, gdy coś mu się narzuca, masz szansę, aby przekonał się do pewnych niepodważalnych racji. Szczególnie, jeśli czasami powinien być elegancki.

Mężczyzna, który wzbudza szacunek

Typ męskości związany z siłą, strojem brudnym od smaru i dwutygodniowym zarostem powoli przemija. Jeśli Twój mężczyzna jeszcze o tym nie wie, sama możesz postarać się, aby zaczął bardziej o siebie dbać. Oczywiście same prośby i groźby nie odniosą żadnego sukcesu, ponieważ żadne facet nie lubi, kiedy mówi się mu, co ma robić. Jeśli jednak Twój partner czy mąż wykazuje zdolność do obserwacji i chce się Ci podobać, być może jesteś w stanie sprytnie zasiać w nim chęć do poszerzenia modowej wiedzy czy oddania się w tej kwestii w Twoje ręce.

Podsuwaj mu badania, które potwierdzają, że eleganccy panowie wzbudzają więcej szacunku. Chwal go, gdy tylko ubierze, co innego niż dres. Zabierz go do sklepu i poproś, aby coś przymierzył i się pokazał. To może go przekonać do danych elementów garderoby.

Czyhaj na okazje, które wymuszają elegancję

Jeśli Twój partner nie lubi się z garniturami ani nawet odzieżą, która reprezentuje styl zwany smart casual, masz trudne zadanie, ale nie zniechęcaj się. Na pewno w końcu trafi się moment, gdy będzie musiał wyglądać nieco bardziej schludnie. To może być Boże Narodzenie spędzane w z Twoją rodziną, może to być ślub jego kolegi, a może być także ważny moment w pracy. Pomóż mu w dobraniu garderoby i zachwyć się tym, jak wygląda.

tagomago-blog-jak-stworzyc-sobie-eleganckiego-mezczyzne-2

Możesz powiedzieć, że nie wyobrażałaś sobie, że może Cię jeszcze bardziej pociągać, a tu proszę. Z pewnością zadziała to na jego ego. Kup mu zegarek – może go polubi. Zachęcaj go do tego, aby na randkę z Tobą ubrał „ten zestaw, co miał ostatnio na ślubie”, bo bardzo go w tym lubisz. Zanim się spostrzeżesz, Twój mężczyzna sam z siebie będzie chciał być bardziej elegancki. Poczuje się atrakcyjnie.

Sama zaopiekuj się jego garderobą!

Sprawiaj mu prezenty i po prostu zajmij się kompletowaniem jego odzieży. Prawdopodobnie Twój mężczyzna nie będzie miał nic przeciwko, szczególnie jeśli zazwyczaj „wszystko mu jedno, co założy”. Jeśli jednak sam idzie na zakupy, staraj się mu towarzyszyć. Rób mu prezenty w postaci kosmetyków, dodatków i ubrań. Dowiesz się, jakie są Najlepsze męskie perfumy do garnituru i podaruj mu któreś z nich na gwiazdkę czy urodziny.

tagomago-blog-jak-stworzyc-sobie-eleganckiego-mezczyzne-3

Jeśli Twój partner lub mąż pracuje w biurze, tym bardziej doceni Twoją pomoc, a jego wizerunek będzie dla niego ważny. Nawet, gdy będzie udawał, że kompletnie nie zależy mu na stroju i wyglądzie. Jeśli przekonasz go do tego, że przynajmniej niektóre sytuacje wymagają od niego bardziej eleganckiej prezencji, z pewnością będziesz cieszyć się jego metamorfozą. Pamiętaj jednak, by podkreślać, że taki właśnie podoba Ci się najbardziej. Kochasz, gdy pachnie dobrze, jest zadbany i ubrany tak, że wzbudza szacunek.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij