kosmetyki do wlosow

Top 5 fryzur, gdy pojawia się łysina

Pojawienie się pierwszych oznak łysienia jest dla wielu mężczyzn bardzo trudne. Za wszelką cenę próbują zakryć ten defekt, oczywiście z różnym skutkiem. Inni twierdząc, że to skutek nadmiaru testosteronu nawet się tym szczycą. W naszym poradniku mamy porady dla jednych i drugich, które łysinę podkreślą, jednocześnie ją ukrywając poprzez odpowiednie podcięcie maszynką albo całkowicie ją zasłonią. W naszym zestawieniu fryzur dla łysiejących, nie brakuje tych, gdzie potrzebne jest zaczesanie bądź misterne ułożenie włosów. Tu sprawdzą się lekkie pasty do włosów Sauvecito.

Po pierwsze: zaczesanie na bok

Naszą pierwszą propozycją dla łysiejących panów jest zaczesanie włosów na bok. Oczywiście taka opcja sprawdzi się przy odpowiednio długich pasmach włosów, a także wtedy, gdy z jednej strony ma się nieco mniejsze zakola. Absolutnie nie należy natomiast wybierać tresek, gdyż wygląda to bardzo nienaturalnie. Przy zaczesaniu włosów na bok warto podkreślić przedziałek. Taki element może również dodać fryzurze elegancji. Tu potrzebna jest precyzja, aby włosy nie odstawały. Dlatego doskonale sprawdzą się produkty producenta kosmetyków dla mężczyzn Suavecito.

Po drugie: nadanie włosom objętości, czyli roztrzepanie końcówek

Zamiast zaczesywania można postawić na objętość czyli podniesienie włosów u nasady. Tu wprawdzie można uwydatnić zakola, jednak roztrzepana fryzura może od nich odwrócić uwagę. Tutaj nie należy stosować żelu, ale najlepiej wybrać pastę do włosów o średnim chwycie. Świetnie sprawdzi się kosmetyk od Suavecito. Wystarczy nabrać w dłonie odrobiny pasty, lekko rozgrzać i wetrzeć we włosy, cały czas delikatnie je roztrzepując na boki.

Po trzecie: fryzura na Samuraja, czyli włosy związane do góry

Niektórzy mężczyźni nie wstydzą się tego, że łysieją, a odpowiednie fryzury mogą zniwelować ten widok. Podgolenie dołu i boków głowy po to by zrobić sobie kucyk, który kojarzy się z Samurajem może być ciekawym pomysłem. Oczywiście należy pamiętać, że mocno związane włosy są osłabiane, zatem z czasem mogą łamać się i wypadać. Taka fryzura będzie pasowała młodym mężczyznom, którym zależy, aby młodzieńczy wygląd zachować na dłużej. Już nawet 25 latkowie zaczynają nie raz łysieć, dlatego jedno z mocnych cięć doskonale się sprawdzi.

Po czwarte: mocno podgolone boki, aby dawać wrażenie, że tak miało być

Niewątpliwie kucyk na Samuraja wymaga dość długich włosów, które można ściąć według własnego pomysłu. Dlatego mamy alternatywę dla mężczyzn o krótkich włosach, a mianowicie mocno podgolone boki i pozostawiony na środku pas nieco dłuższego trymowania. Tutaj można modyfikować tę fryzurę na różne sposoby poprzez cieniowanie poszczególnych warstw. Goleniu może podlegać również część potyliczna, jeśli to właśnie w tym miejscu występują ubytki włosów. To forma fryzury militarnej w różnych ciekawych odsłonach, która może pasować każdemu. Tutaj efektem zasłaniającym łysinę może być również farbowanie poszczególnych warstw na różne kolory.

Po piąte: A może „pójść z nurtem rzeki” i zgolić wszystko?

Może się zdarzyć, że wiedząc o nieuchronności procesu łysienia stwierdzisz, że wolisz zgolić całe włosy niż trudzić się z układaniem tego , co zostało. Taka „fryzura” niewątpliwie jest bardzo wygodna, i przewiewna. Nie musisz martwić się również o jej układanie, czyli zaoszczędzasz czas. Oczywiście nie zupełnie, gdyż mimo wszystko będziesz musiał co jakiś czas powtarzać proces golenia, chyba że zdecydujesz się na czasowe zapuszczenie fryzury i zaprezentowanie żołnierskiego stylu. W zgolonym wydaniu masz jeden atut, gdyż nie musisz wydawać środków na wiele kosmetyków. Wbrew pozorom zgolone włosy nie są już synonimem subkultury, jak to miało miejsce jeszcze kilkanaście lat temu.

Nasze propozycje fryzur są przeznaczone zarówno do młodzieży, dorosłych mężczyzn, jak i osób starszych. Każdy może znaleźć coś dla siebie wśród przytoczonych modeli. Warto wiedzieć, że brak włosów na głowie można sobie zrekompensować przez efektowną brodę, która jednocześnie modeluje rysy twarzy. Dzięki temu odwraca się uwagę również od zakoli czy dopiero pojawiającej się łysiny.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij