Miski bezkołnierzowe – Zobacz listę 3 produktów

Aranżacja łazienki z pewnością nie jest zadaniem łatwym. Trzeba dobrać wiele produktów, które powinny być nie tylko estetyczne, ale także i funkcjonalne. Jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia są miski WC. Wybór ich obecnie jest ogromny, chociaż jak podkreślają eksperci – jednymi z lepszych są miski WC bezkołnierzowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Miski bezkołnierzowe – dlaczego warto?

Miski bezkołnierzowe nie posiadają wewnętrznego rantu. Właśnie dzięki temu można z łatwością utrzymać je w należytej czystości. Nie ma zakamarków, w których normalnie gromadzą się i namnażają groźne dla zdrowia drobnoustroje. Pozbawienie miski WC rantu wewnętrznego, ma także bezpośredni wpływ na jakość jej spłukiwania. Do tej czynności bowiem wystarczy mniejsza ilość wody. Poza tym miski bezkołnierzowe są również bardziej estetyczne, prezentują się nowocześnie i z tego względu tak często są wybierane do współczesnych łazienkowych aranżacji.

Miska wc wisząca deante peonia zero

W ofercie wszystkich czołowych producentów ceramiki sanitarnej znajdują się miski WC bezkołnierzowe. Modele te obecnie nie różnią się zbytnio ceną od modeli, które jeszcze rant wewnętrzny posiadają. Szeroki wybór tego typu sanitariatów znajduje się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl. W sklepie tym nie tylko znajduje się duży wybór misek WC bezkołnierzowych, ale także produkty te dostępne są w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Miska wc excellent ness

Polecane miski WC bezkołnierzowe

Na rynku znajduje się szeroki wybór misek WC bez kołnierza. Poszczególne produkty różnią się między sobą nie tylko ogólnem designem, ceną, producentem, kolorem ceramiki, ale także i rozmiarem. Na rynku znajdują się bowiem miski WC bezkołnierzowe, które dedykowane są osobom starszym czy niepełnosprawnym, także które sprawdzą się w przestronnych toaletach czy niewielkich łazienkach. Według ekspertów do tych, które są godnymi polecenia oraz z pewnością wyróżniają się wyjątkową jakością, zaliczyć można:

  • Miska WC wisząca bez kołnierza wewnętrznego Deante Peonia – model ten zachwyca swoją estetyka. Miska posiada lekkie zaoblenia oraz ukryte mocowania, które mają wpływ na jej design. O wysokiej jakości produktu świadczy także długa gwarancja producenta, która w tym przypadku wynosi aż dziesięć lat. Poza tym miska WC deante Peonia jest modelem, ktory w sklepie ŁazienkiABC.pl znajduje się w atrakcyjnej cenie.
  • Miska Mini Rimles Massi DECOS – model ten ze względu na swoje wymiary sprawdzi się także w łazienkach niewielkich. Pomimo kompaktowych rozmiarów użytkowanie miski jest komfortowe. Miska Massi DECOS posiada specjalną powłokę Easy Clean, dzięki której utrzymanie jej w czystości jest dużo prostsze.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij