top 5 pomysłów na prezent dla miłośnika tatuaży

Top 5 pomysłów na prezent dla miłośnika tatuaży

Coraz więcej osób robi sobie tatuaże i dla wielu stało się to swoistym stylem życia. Jeżeli bliska Ci osoba jest miłośnikiem tatuaży, poznaj top 5 prezentów, które mogą się dla niego sprawdzić. Będą odpowiednie zarówno na Święta, jak i urodziny czy imieniny.

Top 1: zestaw do tatuażu – bo o każdy tatuaż trzeba dbać cały czas

Jeżeli mężczyzna jest miłośnikiem tatuażu, to możesz podarować mu kosmetyki do pielęgnacji. Zestaw do tatuażu może składać się z kremu przyspieszającego gojenie, a także głęboko nawilżającego masła do tatuażu. W skład zestawu może wchodzić też delikatne mydło do mycia tatuażu. Dobrze sprawdzi się także zestaw do tatuażu w którym znajduje się krem przyspieszający gojenie, nawilżający, a także przeciwstarzeniowy z filtrem UV. Tatuaż pod wpływem promieni słonecznych może blaknąć, a ten ostatni produkt przeznaczony do wytatuowanej skóry może ten proces opóźnić, chroniąc wytatuowaną skórę także przed czerniakiem. O tatuaż należy dbać nie tylko w czasie gojenia, ale również później. Miłośnik tatuaży na pewno wykorzysta zestaw do tatuażu do codziennej pielęgnacji.

Top 2: voucher do studia tatuażu – dodatkowe środki na nową dziarę

Jeżeli wybór zestawu do tatuażu masz już niedawno za sobą i chcesz postawić na inny prezent z okazji innego święta, to dobrym pomysłem może być voucher do studia tatuażu. Dzięki niemu miłośnik tatuażu długo nie będzie się zastanawiał, kiedy wykonać kolejną dziarę. Jak wiadomo tatuaże wykonywane w renomowanym studiu tatuażu do tanich nie należą, dlatego taki voucher może pokryć jego koszty albo przynajmniej je zredukować. Voucher jest przeznaczony do wykonania dowolnego tatuażu, zatem miłośnik tatuaży będzie mógł wybrać ulubiony styl i motyw do wytatuowania.

tatuaże

Top 3: książka o tatuażach – aby dowiedzieć się więcej o historii i znaleźć nowe inspiracje

Nasza trzecia propozycja to książka o tatuażach. W końcu warto podsunąć miłośnikowi dziar fachową literaturę. Dzięki niej dowie się jeszcze więcej o historii tatuowania i na pewno dobra pozycja książkowa wciągnie go na wiele godzin. Jeśli będzie to lektura ze zdjęciami, to dodatkowo może znaleźć inspirację do wykonania kolejnego tatuażu. Bez wątpienia książka to zawsze uniwersalny pomysł na prezent i warto się na taki zdecydować. Jakie tytuły możemy polecić? „Tatuaż element współczesnej kultury” spodoba się osobom, które lubią książki z socjologicznym tłem, a także „Gdy ciało staje się tłem”, czyli wieloaspektowe opracowanie naukowe na temat tatuaży, w który zaangażowani byli lekarze praktycy, profesorowie medycyny, prawnicy i kryminalistycy, politolodzy i literaturoznawcy.

Top 4: skarbonka na tatuaż z personalizacją – na realizację kolejnych marzeń o tatuażach

Oczywiście można miłośnikowi tatuażu z okazji Świąt czy urodzin podarować coś praktycznego. Sprawdzi się skarbonka z personalizacją, która będzie posiadała napis wskazujący a jej przeznaczenie. Będzie to oczywiście skarbonka na tatuaż. Dzięki niej miłośnik tatuaży będzie mógł zbierać drobne pieniądze na tatuaż i tak ziarnko do ziarnka…aż będzie mógł udać się do ulubionego studia tatuażu i wykonać kolejny tatuaż w ramach większego tatuażu rękawa albo dziarę w zupełnie innym miejscu. Tatuaże mają dla wielu osób symboliczne znaczenie. Nie raz decydują się na wykonanie go pod wpływem jakiegoś ważnego wydarzenia w życiu. Skarbonka na tatuaż pomoże w realizacji kolejnych marzeń.

Top 5: Bilet na Tattoo Konwent – idealny prezent dla miłośnika tatuaży

Miłośnik tatuaży z pewnością chętnie spędza czas wśród osób, które mają podobne do niego zainteresowania. Dlatego na pewno będzie chętny, by wziąć udział w Tattoo Konwencie. W ramach takiego wydarzenia można podziwiać prace najlepszych tatuażystów, ale i wziąć udział w organizowanych muzycznych koncertach. Taki event jest biletowany, dlatego warto sprawdzić, czy w pobliskiej miejscowości nie odbywa się w najbliższym czasie i zakupić bilet dla miłośnika tatuażu. Na pewno będzie zachwycony takim prezentem.

Na pewno znalezienie odpowiedniego prezentu dla miłośnika tatuażu nie musi być trudne. Skorzystaj z naszych rad, a na pewno obdarowana osoba będzie zadowolona.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij