Stringi na plaże – czy to dobry pomysł? Jakie bikini wybrać na plażę?

Wakacje coraz bliżej i niektóre panie już zastanawiają się nad tym, jaki strój kąpielowy najlepiej będzie się prezentował w nadchodzącym sezonie na plaży. Ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodszej części plażowiczek, cieszy się bikini, które może przybierać bardzo różne kształty. Różnice są zauważalne zarówno w kroju dolnej, jak i górnej części tego rodzaju stroju, a nawet niewielkie szczegóły mogą mieć duży wpływ na to, czy wyeksponowane zostaną nasze atuty, czy wręcz przeciwnie – podkreśli on mankamenty sylwetki.

Stringi na plaże – czy to dobry pomysł?

Kobiecy strój kąpielowy od dawna budzi wiele emocji. Jeszcze około stu lat temu założenie dwuczęściowego stroju wywoływało krytykę, a wiele osób twierdziło, że jest to wręcz niesmaczne. Droga kobiet do wolności i swobody w decydowaniu o tym, co będą na sobie miały podczas pobytu na plaży, była długa i wyboista, a nawet teraz, mogą się one spotkać z nieprzychylnymi komentarzami, a w niektórych przypadkach nawet z oburzeniem. Co prawda bikini samo w sobie już nikogo nie szokuje, jednak trwają spory o to, jaki kształt powinna mieć dolna część tego stroju i czy zakładanie stringów na plażę to dobry pomysł. Naszym zdaniem najważniejszy jest tu komfort osoby, która ma pokazać się w tak kusym stroju w miejscu publicznym, jakim niewątpliwie jest większość plaż. Jeśli ona czuje się z tym dobrze, to innym też nie powinno to przeszkadzać. Jeśli jednak nie mamy ochoty budzić kontrowersji, ani przyciągać wzroku znacznej części plażowiczów, to lepiej wybrać bardziej zabudowane majtki.

Alternatyw dla bikini ze stringami jest bardzo wiele, wystarczy zajrzeć do letnich wydań katalogów modowych, co ubrać na plażę doradza też mag.net.

Jakie bikini wybrać na plażę?

Przede wszystkim strój kąpielowy powinien być dopasowany do naszej figury. Każda kobieta chce czuć się na plaży atrakcyjnie, a odpowiednio dopasowany strój może w tym bardzo pomóc. Istotne są tu zarówno kolory, jak i krój oraz dodatki, takie jak np. falbanki, ozdobny pasek z klamrą w talii, czy rzucające się w oczy wiązania na kokardę.

Strój kąpielowy powinien być również dopasowany do naszej aktywności. Inaczej będzie wyglądało bikini, które założymy wyłącznie do wylegiwania się na plaży i opalania, a inaczej takie, w którym będziemy uprawiać sport. Skąpy strój, który utrzymuje się na naszym ciele dzięki zawiązanym na supeł elastycznym paskom, może łatwo się przesunąć lub nawet spaść podczas skoków do wody, czy grania w siatkówkę plażową. Warto mieć to na uwadze.

Modne stroje kąpielowe 2021

Już teraz wiadomo, że w nadchodzącym sezonie będą królować apaszkowe wzory, żywe kolory oraz desenie przedstawiające stworzenia zamieszkujące ocean. Popularnym kolorem bez wątpienia będzie świetlista żółcień, czyli najmodniejszy kolor tego roku. Warto zwrócić uwagę na to, że wracają do łask stroje jednoczęściowe, wypierając nieco kuse bikini. Nie oznacza to jednak, że strój na plażę przestanie być seksowny – stroje te często posiadają odważne wycięcia, lub głębokie dekolty.

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij