Nasze włosy zbudowane są przede wszystkim z keratyny, która znajduje się nie tylko w wewnętrznych warstwach włosa, ale także wchodzi w skład warstw ochronnej. To właśnie dlatego olejek Pantene Pro-V Intensive Repair wydaje się naprawdę dobrym rozwiązaniem w codziennej pielęgnacji rozdwajających się włosów.

W poszukiwaniu odpowiedniego produktu do pielęgnacji włosów osłabionych, z tendencją do rozdwajania się i szorstkich łatwo natrafić na olejek odbudowujący keratynę z witaminą E od Pantene. To produkt, którego działania opiera się na technologii Pro-V ochraniającej każdy włos przed uszkodzeniami w wyniku częstej stylizacji. W połączeniu z witaminą E o właściwościach silnie antyoksydacyjnych, olejek Pantene Pro-V Intensive Repair jest skuteczną kuracją zapewniającą włosom wzmocnienie i zachowującą młodość.

Olejek, który… nie zawiera żadnych olejów!

Co ciekawe, Pantene Pro-V Intensive Repair jest olejkiem wyłącznie z nazwy. Formuła nie zawiera żadnego naturalnego olejku ani ekstraktu roślinnego, co może być dużym zaskoczeniem dla osób nastawionych na naturalność tego produktu. Olejek odbudowujący keratynę Pantene Pro-V jest tak naprawdę silikonowym serum, które działa na powierzchni włosów.

Pantene Pro-V Intensive Repair – odpowiedni do stylizacji

Wbrew nazwie olejek do włosów Pantene Pro-V nie zapewni intensywnej regeneracji i raczej nie odbuduje keratyny. Działanie tego silikonowego serum wzbogaconego cząsteczkami odżywczymi i witaminami nie jest aż tak silne. Jak zatem działa?

1. Uodparnia włosy na uszkodzenia spowodowane stylizacją.
2. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
3. Przywraca włosom zdrowy blask, elastyczność i gładkość.

Kiedy sięgnąć po Pantene Pro-V Intensive Repair, czyli lejek odbudowujący keratynę z witaminą E? To świetne rozwiązanie do włosów osłabionych i często poddawanych stylizacji np. termicznej. Niewielka ilość serum nałożona na wilgotne włosy przed suszeniem otuli je warstwą ochronnych silikonów, które zapobiegną utracie wody i rozdwajaniu końcówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ