Kiedy Twój mężczyzna nie staje na wysokości zadania, Ty musisz działać!

Każda kobieta musi liczyć się z tym, że jej mężczyzna pewnego dnia nie będzie miał ochoty na seks. Albo ochotę będzie miał, ale jego penis odmówi współpracy. Sytuacje takie zdarzały się, zdarzają się i zdarzać się będą. Ważne jednak, aby nie reagować panicznie, wspierać swojego faceta, a jednocześnie podpowiedzieć mu odpowiednie rozwiązanie.

To, jaki sposób rozwiązania problemu należy zastosować zależy od podłoża. Przyczyn spadku libido i zaburzeń erekcji może być bowiem wiele. Na niektóre pomagają suplementy diety, takie jak na przykład Penistim eRozkosz który ma do zaoferowania. W innych sytuacjach w zupełności wystarczy chwila odpoczynku i relaksu.

Trudności w pracy

Kobiety często sądzą, że mężczyźni są ze stali i wszelkie problemy nie robią na nich wrażenia. Tymczasem nierzadko pod twardą skorupą kryją się wrażliwe istoty, które wszelkie uwagi biorą do siebie i bardzo przejmują się tym, co im nie wychodzi. Kiedy Twój mężczyzna jest przygaszony, nie ma ochoty na seks i często się zamyśla, porozmawiaj z nim. Być może ma jakieś problemy z pracy, które tak mocno zajmują jego głowę, że na seks nie starcza już w niej miejsca. Trzeba pamiętać, że bardzo często panowie działają w tej sferze podobnie do kobiet.

Zmęczenie

Widzisz, że Twój mężczyzna niemalże słania się na nogach? Całymi dniami haruje żebyś Ty mogła kupić sobie upragnione szpilki Blahnika? Nie dziw się więc, że na seks nie starcza mu już czasu. Panowie nie są ze stali. Również potrzebują odpoczynku. A seks pochłania naprawdę dużo energii. Chcesz mu pomóc? Pozwól mu odpocząć, zadbaj o to, aby się zrelaksował. Możesz też podsunąć mu dobry suplement, na przykład Penistim eRozkosz który ma do zaoferowania. Chcesz zadziałać ze zdwojoną siłą? Zaproponuj mu romantyczny wyjazd na weekend. Zero pracy, zero przekopywania ogródka. Ty Wy dwoje.

Trudności w związku

Mężczyźni często reagują spadkiem libido i trudnościami z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu wtedy, kiedy w związku nie dzieje się najlepiej. Jeżeli więc ostatnio często się kłócicie, nie chcesz z nim rozmawiać, nie dziw się, że potem on odmawia Ci seksu. Poukładajcie sobie swoje relacje, a z pewnością wszystko wróci do normy.

Zaburzenia erekcji i spadek libido mogą być również konsekwencją na przykład cukrzycy oraz problemów z układem krążenia. Dlatego jeśli Twój mężczyzna nie jest przemęczony, nie ma problemów, a Wasz związek kwitnie, wyślij go do lekarza.

1 comment

  1. ulka 24 kwietnia, 2017 at 19:42 Odpowiedz

    Mój mąż zaczął jakis czas temu wspomagać się maxigrą go, którą mu lekarz przepisał. Bardzo fajne w tym leku jest to, że zaczyna działać już po kilkunastu minutach, więc nadal możemy się spontanicznie kochać. A erekcja jest 100%

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij