Warunki atmosferyczne w Polsce wymagają odpowiednich ubrań. Okres jesienno-zimowy przeważnie nas nie rozpieszcza. W każdej szafie powinna znaleźć się przynajmniej jedna albo dwie porządne kurtki, które pozwolą nam go przetrwać w przyzwoitych warunkach, byśmy nie musieli marznąć, czekając na autobus albo taksówkę. Zarówno panowie, jak i panie powinni mieć na podorędziu płaszcz lub kurtkę, wykonaną z odpowiedniego materiału, w sam raz na zimniejsze miesiące.

1. Zima – hu hu ha!

2. Odważnie – prosto w mróz!

3. Nie tylko kurtki

Zima – hu hu ha!

Szukając konkretnych ubrań, warto spojrzeć na kurtki zimowe dla pań. Propozycji jest wiele – zarówno pod względem fasonów, krojów, materiałów, czy długości. Dobra kurtka zimowa powinna wykonana z odpowiedniego materiału, który nie będzie przemakał, a równocześnie będzie pozwalał nam na swobodny ruch oraz na to byśmy się nie przegrzewały. Do wyboru jest wiele rodzajów kurtek – pikowane, puchowe, sportowe, przejściowe, czy jeansowe. Kurtka sprawdzi się w każdych warunkach, byleby była prawidłowo dobrana do pogody oraz do naszej figury, tak abyśmy na każdym kroku czuły, że dokonałyśmy najlepszego wyboru. Ceny kurtek, np. w sklepie renee.pl zaczynają się już od nieco ponad stu złotych, a więc na pewno znajdziemy tu coś dla siebie.

Odważnie – prosto w mróz!

Kroje oraz kolory obecnie dostępne w sklepach, zarówno sieciowych jak i stacjonarnych, sprawiają, że kurtki zimowe stały się bardzo ciekawym elementem naszej garderoby na chłodniejsze dni. Warto być odważną, zwłaszcza w dziedzinie kolorów, bo nic tak nie rozświetli styczniowej ulicy, jak modna kurtka o niebanalnej barwie. W Polsce nadal królują stonowane szarości, beże i czernie. Róż, czerwień, żółty albo zielony wprowadzą więcej życia i będą przypominały o cieplejszych miesiącach, które wkrótce nadejdą. Kurtka dopasowana do spodni oraz modnych kozaków nada nam intrygujący wygląd. No i na pewno nie pozwoli nam zmarznąć w mroźny grudniowy poranek.

Nie tylko kurtki

Oprócz kurtek zimowych powinnyśmy mieć w naszej garderobie także klasyczny płaszcz, który na pewno przyda się na wyjście do teatru, czy też na elegancką kolację. Płaszcze bardzo dobrze komponują się z sukienkami, ale mogą też tworzyć ciekawe połączenie ze spodniami, choć tu zapewne lepiej sprawdzą się kurtki. Tak czy inaczej – na pewno sportowa kurtka oraz klasyczny damski trencz w szafie się nie pobiją, wręcz przeciwnie – pozwolą nam na zmianę wyglądu, którą zaskoczymy znajomych, no i przede wszystkim – nie zmarzniemy – bez względu na okoliczności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ