Dobór obuwia dla dziecka to bardzo ważna i dość trudna, wymagająca uwagi, sprawa. Stopy dziecka nadal rosną, w przeciwieństwie do stóp ludzi dorosłych, stąd średnio raz na trzy, cztery miesiące powinniśmy kontrolować ich długość i sprawdzać, czy aktualnie noszone obuwie jest dopasowane do potrzeb dziecka. Obuwie niespełniające warunków powinno być zastąpione nową parą. Sklep z butami butymodne.pl zaproponuje nam całą gamę obuwniczych możliwości, z których możemy skorzystać, biorąc pod uwagę aktualną porę roku oraz wymagania a także potrzeby naszych milusińskich.

  1. Wybór obuwia
  2. Na zakupach
  3. Idziemy!

Wybór obuwia

Buty dla mojego dziecka – co wybrać? To pytanie zadają sobie codziennie tysiące rodziców w całej Polsce, od Bałtyku do Tatr i od Bugu po Odrę. W zależności od dokonanego wyboru za buty zapłacimy od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Bardzo często znajdziemy tu wszelkiego rodzaju promocje i przeceny, które pozwolą zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na parze obuwia, co liczy się zawsze, a zwłaszcza, gdy mamy w domu kilka par dziecięcych stóp albo szukamy butów dla dorosłych członków rodziny. Sklep z butami butymodne.pl oferuje także obuwie dla dorosłych płci obojga. Możemy wówczas połączyć nasze zakupy i wówczas wszystkie pary zostaną nam przysłane za jednym zamachem. Wybierając buty, czy to dla siebie, czy to dla dziecka, musimy pamiętać by modny fason szedł zawsze w parze z wygodą, jakością oraz dobrym wykonaniem wszystkich elementów obuwia. W butach spędzamy jedną trzecią naszego życia, zarówno na zewnątrz, jak i w mieszkaniu, np. nosząc kapcie. Podeszwy butów w zależności od ich zastosowania powinny być twarde bądź miękkie. Trampki ubrane na wyprawę w góry na pewno nie spowodują podwyższenia komfortu stopy dziecka. Tak sam zadziała zbyt sztywna podeszwa, niechętnie poddająca się zginaniu. Warto też patrzeć i czytać dokładnie etykiety, bo wiedzieć z jakich materiałów zostało wykonane obuwie. Dobrze by było gdyby materiały te były naturalne i oddychające, co zapobiegnie odparzeniom stopy i powstawaniu grzybicy w przyszłości.

Na zakupach

Kozaki, botki, trampki, śniegowce, buty sportowe, kalosze czy balerinki – to tylko część z asortymentu, jaki znajdziemy w dziale dziecięcym sklepu z butami. Możemy więc do woli przebierać i wybierać spośród kolejnych par obuwia. Gdy już takie obuwie zakupimy, a okaże się, że jednak nie do końca odpowiada ono naszemu dziecku, bo akurat jednak woli te same buty w innym kolorze albo but jest inaczej wyprofilowany niż stopa naszego dziecka, możemy dokonać zwrotu obuwia w ciągu czternastu dni od daty otrzymania zamówienia. W takim przypadku nie musimy podawać przyczyny naszej decyzji, a paczkę odbierze od nas kurier. Zasady zwrotów i reklamacji są przejrzyście omówione na stronie internetowej sklep z butami butymodne.pl. Zakupy warto poprzedzić lekturą bloga na stronie sprzedawcy – znajdziemy na nim aktualne trendy, ich omówienia i porady, co zrobić by nasze obuwie jak i buty dziecka prezentowały się modnie i dobrze nosiły.

Idziemy!

Obuwie dobrze dobrane – bez zbędnego pośpiechu – oraz dopasowane do stopy dziecka będzie gwarancją jego wygody, a co za tym idzie uśmiechu na placu zabaw, boisku, podczas eleganckiego przyjęcia u rodziny, czy też wymagającej wspinaczki po górach. Pamiętajmy każdorazowo, aby buty przez nas kupowane miały przynajmniej dziesięć milimetrów luzu, bo stopa podczas chodzenia minimalnie zmienia rozmiar, a taki dodatkowy zapas pozwoli cieszyć się dobrze dobranym obuwiem kilka czy kilkanaście tygodni dłużej, co ma zwłaszcza duże znaczenie w przypadku najmniejszych pociech. No i ostatecznie rzecz biorąc pozwoli nam zaoszczędzić parę złotych, odsuwając kolejne zakupy na nieco później.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ