Stringi na plażę – czy to dobrze wygląda?

Wraz z podążającą modą producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych strojów kąpielowych. Moda zmienia się jak w kalejdoskopie więc także dostępne na rynku produkty cechuje wielka różnorodność. Jednoczęściowe stroje praktyczne odeszły do lamusa a coraz bardziej popularne stają się te dwuczęściowe i to w coraz bardziej skromnych rozmiarach.

Podstawową zaletą dobrego stroju na plażę powinno być jego dopasowanie do sylwetki i podkreślenie atrakcyjnego wyglądy. Nie zawsze podążanie za modą wyjdzie nam na dobre. Istotnym elementem jest także nasz komfort podczas pobytu na plaży, gdzie jesteśmy narażone na spojrzenia obcych osób. Nie każda z nas lubi być w centrum uwagi. Przy doborze stroju powinnyśmy zwracać uwagę na jego przeznaczenie. Gdy głównym naszym celem będzie opalanie się wtedy dobrze mieć na sobie jak najskromniejszy strój.

Stringi na plaży

Coraz częściej spotyka się kobiety, które nie mają oporów przed tym, aby wyjść na plażę w skąpych stringach. Czy jest to przyzwoite? Na to pytanie każdy z nas powinien sobie sam odpowiedzieć. Krytyka tutaj nie jest wskazana, gdyż prawo do wolności jest bardzo ważne. Jednakże każda z kobiet powinna się zastanowić czy stringi na plaży są właściwe. Jest to w końcu bielizna uznawana za erotyczną, wysoce seksowna i przeznaczona głównie dla oczu swojego partnera. Pamiętajmy, że na plaży znajdują się ludzie różnego pokroju, także rodziny z dziećmi. Czy zatem wypada odsłaniać zbyt dużo ciała? Czy chciałybyśmy, aby nasze dzieci były narażone na podobne widoki? Kobieta w stringach w miejscu publicznym wydaje się być nie na miejscu. Na pewno zwróci ona na siebie uwagę wszystkich mężczyzn i wzbudzi zazdrość każdej kobiety. Wydaje mi się, że głównym celem kobiet pokazujących się na plaży w skąpych stringach jest szokowanie obecnych i chęć zwrócenia na siebie uwagi. W takim przypadku stringi jak najbardziej spełnią swoją rolę. Jednak wydaje mi się, że każda kobieta powinna zachować dystans i przede wszystkim szacunek do samej siebie. W miejscu publicznym można spotkać ludzi o różnym przekroju demograficznym i zachowanie pewnego konserwatyzmu byłoby jak najbardziej wskazane. Wśród dostępnych modeli strojów kąpielowych możemy wybrać taki, w którym będziemy się czuły pięknie, i który doskonale podkreśli nasze walory.

Ogólny pogląd

Opalanie się w stringach czy skąpych strojach nie jest niczym zaskakującym na największych plażach na świecie, gdzie możemy spotkać wiele kobiet ubranych w podobny sposób. Dla większości jest to po prostu metoda na opalenie jak największej powierzchni ciała w naturalnym słońcu. Jednak obecność tego typu rozebranych Pań w naszym kraju budzi zazwyczaj niesmak i buduje niestosowną opinię o nich. Część kobiet po prostu źle czuje się mając świadomość, że wszyscy oglądają jej pośladki i staje się przedmiotowym obiektem zainteresowania. Mimo prawa do wolnego wyboru powinnyśmy zwrócić uwagę i przestrzegać pewnych norm i standardów postępowania w miejscach publicznych. Wszyscy mamy do nich dostęp więc pewnych zasad i reguł należy przestrzegać. Co za tym idzie znacznie bardziej pożądane są majtki typu figi lub bokserki. Dla maskowania pewnych mankamentów sylwetki można założyć jednoczęściowy strój kąpielowy, który bywa równie atrakcyjny jeżeli jest odpowiednio dobrany. Bizelizna na plaży ma ogromny wpływ na to jak jesteśmy postrzegane w oczach innych. Dużo lepszym rozwiązaniem może okazać się zmysłowy lecz bardziej skromny strój, niż wyzywające stringi. Dla Pań nie wstydzących się rozbierać w miejscach publicznych proponuję udać się na plażę dla nudystów. Tam na pewno nie będziecie źle postrzegane.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij