Odkrywamy się na nowo

Dzisiaj nawet w najlepszym związku, takim gdzie partnerzy darzą się wzajemną miłością i prawdziwym uczuciem dochodzi do małych zgrzytów. Wydaje się, że dwie przeznaczone dla siebie osoby wiedzą o sobie praktycznie wszystko i przez to tak naprawdę nie ma żadnego zaskoczenia. Oczywiście taka przedłużająca się rutyna może wpłynąć niezbyt korzystnie na sprawy łóżkowe.

Wtedy nie mamy już takiej ekscytacji co kiedyś i seks z naszą partnerką nie wywołuje w nas takich emocji. Jest to jedynie czynność, którą powtarzamy, ponieważ wszystko wygląda tak samo. Z czasem zaczynamy tracić zainteresowanie naszym partnerem, przez co szukamy nowych wrażeń z kimś innym. Nie musi tak być, możemy na nowo odkryć przyjemność zbliżenia, pod warunkiem, że potrafimy się zastosować, do poniższych porad.

Jak obudzić ukryte podniecenie?

Jedna z ważniejszych kwestii, która nas nurtuje a dzięki której jesteśmy w stanie na nowo rozbudzić swoje pożądanie do naszej partnerki. W ten sposób znowu pojawia się adrenalina i taki delikatny dreszczyk emocji co wpływa między innymi na intensywność doznań. Jak się okazuje dotyk, może zdziałać prawdziwe cuda, pod warunkiem, że robimy to odpowiednio i bez pośpiechu.

Pamiętajmy, że w momencie, gdy zamierzamy spędzić mile czas z naszą partnerką w sypialni, pośpiech jest niewskazany. Kto wie, być może właśnie takie intymne chwile, na nowo rozbudzą naszą wyobraźnię, chodzi przede wszystkim o zrozumienie zasad, wtedy o wiele łatwiej możemy poradzić sobie z takim zadaniem.

Zróbmy planowanie

Jeśli chcemy, spędzić naprawdę dobry wieczór z partnerką, to powinniśmy, wszystko szczegółowo i dokładnie zaplanować. Warto podkręcić trochę atmosferę i dać partnerce delikatnie znać, aby szykowała się na romantyczny wieczór. Takie gesty wykonujemy od rana delikatny dotyk, czułe słówka, to wszystko może przełożyć się na zwiększenie zainteresowania. Wybierzmy także z szafki jakąś seksowną bieliznę i połóżmy naszej partnerce na łóżko. Będzie to dla niej wiadomy sygnał, czego oczekujemy wieczorem.

Pamiętajmy, że wspólny prysznic na pewno nie zaszkodzi, będzie to dobre przygotowanie do upojnej nocy. Taka atmosfera musi być podtrzymana przez cały dzień. Tylko wtedy osiągniemy sukces. Jeśli pracujemy, to możemy w dowolnej chwili wysłać SMS-a o lekkim zabarwieniu erotycznym, czy też przeprowadzić kilkuminutową rozmowę o wiadomym charakterze w wolnej chwili. Wymiana fantazji to również dobry krok, do udanego stosunku wieczorem. Stosunek z kobietą może być kreatywny. Możemy przecież w tym celu wykorzystać różnego rodzaju gadżety erotyczne, które będą w stanie w łatwy sposób pobudzić nas do działania.

Nie tylko sypialnia

Jeśli chcemy coś naprawdę zmienić w naszym życiu erotycznym, to powinniśmy wybierać inne miejsce, niż tylko sypialnię. Zmiana strefy komfortu może wpłynąć na zwiększenie podniecenia pary. Można w tym celu wykorzystać podłogę lub blat kuchenny. Wtedy sam stosunek diametralnie zmienia się, a co za tym idzie, dochodzą nowe bodźce, które były nam tak bardzo potrzebne. Jeśli chcemy nieco podkręcić atmosferę, możemy również wynająć hotel i spędzić noc poza domem.

W ten sposób powinniśmy iść na całość i przez chwile pobawić się w aktorów odgrywając, erotyczną scenę. To może być odpowiednia stymulacja wpływająca na poprawę nadszarpniętego czasu stosunku z partnerką. Nie należy bać się eksperymentów poprawiających życie intymne, ponieważ w ten sposób możemy odkryć, co tak naprawdę wywołuje w nas największe podniecenie i maksymalnie to wykorzystać, podczas wspólnej nocy z kobietą. Warto więc spróbować, odkryć się zupełnie na nowo.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij