Trening personalny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą świadomie budować kondycję i trenować w zgodzie z możliwościami swojego organizmu. Indywidualnie ułożony plan i profesjonalna opieka trenerska potrafią przynieść zaskakująco dobre rezultaty. Coraz więcej osób myśli o zatrudnieniu takiego eksperta, ale mało kto wie jak go wybrać. Oto dekalog cech, które powinien mieć trener personalny, przedstawiony na przykładzie prostego porównania.

Korzystasz z laptopa, smartfona lub tabletu?

Przyjrzyj się jak działa na nim antywirus AVG Ultimate, a dowiesz się jakie cechy powinien mieć dobry trener personalny:

  1. Przygotowuje dla ciebie indywidualny plan treningowy, uwzględniający twoje potrzeby, plany startowe i czas dla bliskich (możliwość personalizacji poziomu ochrony oraz włączania i wyłączania funkcji).
  2. Jest do twojej dyspozycji zawsze wtedy gdy go potrzebujesz. Konsultuje postępy i wyjaśnia wątpliwości (pomoc techniczna po polsku).
  3. Cieszy się uznaniem na świecie i opinią eksperta(zainstalowało go 400 milionów ludzi) .
  4. Ma rozległą wiedzę na wiele tematów związanych z treningiem. Nie zamyka się w jednej, konkretnej specjalizacji. Potrafi jasno przekazać co masz zrobić by osiągnąć cel (prosty w instalacji; właściwie bezobsługowy – pracuje w tle).
  5. Ustala jasne zasady współpracy, nie ma ukrytych kosztów (jeden zakup = jedna licencja = dowolna ilość instalacji, na wszystkich rodzajach urządzeń)
  6. Odkrywa przed tobą słabe strony i doradza co można z nimi zrobić (skan pod kątem bezpieczeństwa – wyszukiwanie luk, ustawień podatnych na atak).
  7. Patrzy na trening holistycznie, wiedząc że trzeba rozwijać wiele umiejętności. Nie skupia się jedynie na wybranym zagadnieniu (ochrona przed wieloma rodzajami ataków – wirusami, hakerami, kradzieżą danych).
  8. Jest dyskretny i dba o twoją prywatność, zapewniając ci komfortowe warunki do treningu (ochrona kamery komputerowej przed przejęciem przez intruzów i podglądaczami)
  9. Systematycznie sprawdza czy nic złego ci się nie dzieje (automatyczne skanowanie, ochrona przed dziwnym zachowaniem plików).
  10. Dba również o twoje samopoczucie, dietę oraz zdrowie. Regularnie przeprowadza detoks, by oczyścić organizm z produktów przemiany materii (TuneUp – ułatwia oczyszczenie systemu ze starych plików, optymalizuje go, zapewnia szybkie i sprawne funkcjonowanie programów).

Jeżeli jeszcze nie masz AVG Ultimate, skorzystaj z promocji. Kupon avgfit obniży cenę zakupu o 10%! Wpisz go na stronie avg.pl.

chcesz dowiedzieć się więcej o AVG Ultimate? Kliknij tutaj!

https://trybawaryjny.pl/

https://www.avg.pl/

Jak wybrać trenera personalnego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ