Jak wybrać trenera personalnego

Jak wybrać trenera personalnego?

Trening personalny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą świadomie budować kondycję i trenować w zgodzie z możliwościami swojego organizmu. Indywidualnie ułożony plan i profesjonalna opieka trenerska potrafią przynieść zaskakująco dobre rezultaty. Coraz więcej osób myśli o zatrudnieniu takiego eksperta, ale mało kto wie jak go wybrać. Oto dekalog cech, które powinien mieć trener personalny, przedstawiony na przykładzie prostego porównania.

Korzystasz z laptopa, smartfona lub tabletu?

Przyjrzyj się jak działa na nim antywirus AVG Ultimate, a dowiesz się jakie cechy powinien mieć dobry trener personalny:

  1. Przygotowuje dla ciebie indywidualny plan treningowy, uwzględniający twoje potrzeby, plany startowe i czas dla bliskich (możliwość personalizacji poziomu ochrony oraz włączania i wyłączania funkcji).
  2. Jest do twojej dyspozycji zawsze wtedy gdy go potrzebujesz. Konsultuje postępy i wyjaśnia wątpliwości (pomoc techniczna po polsku).
  3. Cieszy się uznaniem na świecie i opinią eksperta(zainstalowało go 400 milionów ludzi) .
  4. Ma rozległą wiedzę na wiele tematów związanych z treningiem. Nie zamyka się w jednej, konkretnej specjalizacji. Potrafi jasno przekazać co masz zrobić by osiągnąć cel (prosty w instalacji; właściwie bezobsługowy – pracuje w tle).
  5. Ustala jasne zasady współpracy, nie ma ukrytych kosztów (jeden zakup = jedna licencja = dowolna ilość instalacji, na wszystkich rodzajach urządzeń)
  6. Odkrywa przed tobą słabe strony i doradza co można z nimi zrobić (skan pod kątem bezpieczeństwa – wyszukiwanie luk, ustawień podatnych na atak).
  7. Patrzy na trening holistycznie, wiedząc że trzeba rozwijać wiele umiejętności. Nie skupia się jedynie na wybranym zagadnieniu (ochrona przed wieloma rodzajami ataków – wirusami, hakerami, kradzieżą danych).
  8. Jest dyskretny i dba o twoją prywatność, zapewniając ci komfortowe warunki do treningu (ochrona kamery komputerowej przed przejęciem przez intruzów i podglądaczami)
  9. Systematycznie sprawdza czy nic złego ci się nie dzieje (automatyczne skanowanie, ochrona przed dziwnym zachowaniem plików).
  10. Dba również o twoje samopoczucie, dietę oraz zdrowie. Regularnie przeprowadza detoks, by oczyścić organizm z produktów przemiany materii (TuneUp – ułatwia oczyszczenie systemu ze starych plików, optymalizuje go, zapewnia szybkie i sprawne funkcjonowanie programów).

Jeżeli jeszcze nie masz AVG Ultimate, skorzystaj z promocji. Kupon avgfit obniży cenę zakupu o 10%! Wpisz go na stronie avg.pl.

chcesz dowiedzieć się więcej o AVG Ultimate? Kliknij tutaj!

https://trybawaryjny.pl/

https://www.avg.pl/

Jak wybrać trenera personalnego

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij