Fantazyjny seks na odległość z wibratorem Lovense Lush

Fantazyjny seks na odległość z wibratorem Lovense Lush

Seks na odległość dawniej kojarzył się dawniej przede wszystkim z pewną przewidywalnością. Wykorzystanie kamerek do wywołania pobudzenia opiera się wyłącznie na bodźcach audiowizualnych, przez co szybko przestaje być satysfakcjonujące. Sytuacja ta zaczęła znacząco zmieniać się wraz z rozwojem rynku mobilnego. Obecnie produkowane zabawki pozwalają partnerom na wspólną stymulację na odległość. Tego rodzaju gadżetem jest wibrator Bluetooth Lush marki Lovense.

Wibrator Lovense Lush

Lovense Lush to wibrator o zastosowaniu wewnętrznym, przeznaczony do masażu punktu G. Cechą wyróżniającą tę niezwykłą zabawkę dla dorosłych jest możliwość sterowania poziomem jej wibracji, za pomocą aplikacji mobilnej. Wibrator Lush ma dzięki temu szansę zadowolić osoby, które lubią erotyczne urozmaicenia i poszukują rozwiązań erotycznych pozwalających na bardziej bezpośrednią stymulację. Za sprawą produktu Lovense, seks na odległość stanie się dla nich fascynującym i satysfakcjonującym przeżyciem. Urządzenia z tej linii korzystają z najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych, dzięki którym odwieczne fantazje o dopieszczaniu partnera na odległość mogą stać się rzeczywistością. Lovense daje szansę przeżycia prawdziwej rozkoszy zarówno podczas zabawy we dwojga, jak i w pojedynkę.

Potężna moc i dyskretna praca

Lush posiada dość niepozorny rozmiar, jednak może się pochwalić największą mocą pośród wszystkich tego typu seks-zabawek dostępnych na rynku. Wibracje urządzenia mogą być dostosowane do upodobań użytkowników, ponieważ oferuje ono różne warianty intensywności doznań. Dzięki temu wszyscy mają szansę wybrać pozom stymulacji dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wybrane wibracje mogą być zarówno stosunkowo delikatne, jak i bardzo dynamiczne. Najwyższy tryb wibracji może się dla niektórych okazać wręcz zbyt intensywny, podczas gdy dla innych będzie spełnieniem największych fantazji. Lush jest pod tym względem nawet kilkukrotnie silniejszy od innych podobnych wibratorów. Prostotą charakteryzuje się natomiast obsługa urządzenia, dzięki czemu użytkownik może bez problemu znaleźć odpowiedni dla niego program. Nawet pomimo potężnej mocy, wibrator Lush jest zaskakująco cichy. Pozwala dzięki temu na zachowanie dyskrecji w każdej sytuacji – np. podczas stymulacji w miejscach publicznych.

Intuicyjna i wygodna obsługa

Wibrator Lovense Lush może być sterowany w sposób zdalny, zarówno na bliskim, jak i dalekim dystansie. Antena odbierająca potrzebny sygnał znajduje się na silikonowej końcówce, która z kolei ułatwia wyciągnięcie urządzenia z pochwy. Lovense Lush to wibrator Bluetooth, który może być obsługiwany także przez internet. Przez standard krótkiego zasięgu da się nim sterować na odległość do dziewięciu metrów, a poprzez Wi-Fi z praktycznie dowolnego miejsca na świecie. Zabawkę kontrolować można samodzielnie, bądź też przekazać władzę zaufanej osobie. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze, a na dodatek całkowicie spolszczona. Dzięki niej użytkownicy mogą kreować własne wzory wibracji, a następnie rejestrować je lub odtwarzać podczas każdej chwili spędzonej z zabawką. Aplikację pobrać można bezpłatnie z Apple Store lub Sklepu Play.

Bezpieczeństwo i wygoda

Lush to urządzenie w stu procentach bezpieczne, wykonane z tworzyw neutralnych w kontakcie z ludzkim ciałem. Wykorzystany do produkcji wibratora silikon nie zawiera ftalanów i wyróżnia się najwyższą klasą medyczną, dzięki czemu nie stanowi żadnego potencjalnego zagrożenia dla zdrowia. Dla zwiększenia komfortu polecane jest pokrycie powierzchni urządzenia odpowiednią ilością lubrykantu przygotowanego na bazie wody. Z uwagi na zawartość silikonu, środki o innej bazie mogłyby doprowadzić do uszkodzenia wibratora. Przed oraz po użyciu zabawki wskazane jest ponadto dokładne jej zdezynfekowanie. Lovense Lush posiada akumulator litowo jonowy ładowany poprzez USB, co zapewnia optymalny czas działania oraz wygodę w każdej sytuacji. Niezależnie od indywidualnych potrzeb, Lush ma szansę wprowadzić do życia seksualnego zupełnie nową jakość.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij